Hakkımızda


Hakkımızda

Atılım Un Fabrikası 2001 yılında Adana’lı iş adamlarının ortak girişimiyle kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kaliteden ve insana yatırım yapmaktan vazgeçmeyen şirketimiz her zaman en iyi olmak ilkesiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Yeni atılımlarıyla ülkemizin en modern ve teknolojik şirketleri arasında yerini almıştır. Kalite çalışmaları öncelikli ve sürekli hedefimizdir. Laboratuvarımız alanında uzman personelimizle kesintisiz hizmet vermektedir.

Fabrikamızın buğday kırma kapasitesi 220 Ton/Gün olup üretimin her aşaması bilgisayar kontrolünde gerçekleşmektedir. Ürün portföyümüz her geçen gün artmakta olup şu anda üretimini yapmakta olduğumuz somunluk, pidelik, tandırlık ve özel amaçlı un çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Türk Gıda Kodeksi’ne ve ilgili standartlara uygun sağlıklı ve güvenilir ortamda ürün üretmek ve sunmak, personelimizi gıda güvenliği ve personel hijyeni konusunda sürekli eğitmek, sistemin etkinliğini sürekli iyileştirmek temel görevimizdir.